biga_logo

sheet metal bending

Hydraulic Edge Press Safan Darley E-Brake 130T Premium

  • steel bending 3mm thickness max up to 4m length max
  • high precision, newest software and tools
  • serial production optimization
PA120492

 

Hydraulic Edge Press CNC power of pressure 220t

  • steel bending 8mm thickness max at lenght 3m max
  • steel bending 30mm thickness max at lenght 500mm max
  • extended toolkit to bending many radius

sheet metal bending

Hydrauliczne prasy krawędziowe Safan Darley E-Brake 130T oraz ERMAKSAN  nacisk 220T to nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie, wyposażone w innowacyjny system mocowania narzędzi, które gwarantują profesjonalne gięcie blach i wysoką jakość efektu końcowego obróbki.

Prasy krawędziowe oparte są o sterowniki najnowszej generacji, programowane oraz sterowane cyfrowo z uwzględnieniem wielu zmiennych równocześnie oraz z pełną kontrolą procesu obróbki. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dużej dokładności i powtarzalności geometrii wyrobu.

Zintegrowany system komputerowy o wspomaganiu wytwarzania CAM umożliwia optymalizację procesu obróbki oraz projektowanie operacji obróbczych z pełną symulacją komputerową, co ogranicza do minimum możliwość powstania braków. Przekłada się to również na obniżenie materiałochłonności i energochłonności procesu produkcji, co ma pozytywny wpływ na ceny oferowanych usług.

Zapewniamy nowoczesne gięcie blach na wysokim poziomie. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej pozostałej oferty – w tym m.in. toczenia, frezowania na maszynach HAAS CNC oraz usług spawalniczych.

en_US