biga_logo

Gięcie blach

Hydrauliczna prasa krawędziowa Safan Darley E-Brake 130T Premium

  • gięcie stali do grubości 3mm na długości do 4m
  • wysoka precyzja i powtarzalność gięcia, nowoczesne oprogramowanie oraz narzędzia
  • optymalizacja produkcji seryjnej
PA120492

 

Hydrauliczna prasa krawędziowa CNC nacisk 220T

  • gięcie stali do grubości 8mm na długości do 3m
  • gięcie stali do grubości 20mm na długości do 500mm
  • rozbudowany zestaw oprzyrządowania do gięcia różnych promieni od R1 do R35

Gięcie blach

Hydrauliczne prasy krawędziowe Safan Darley E-Brake 130T oraz ERMAKSAN  nacisk 220T to nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie, wyposażone w innowacyjny system mocowania narzędzi, które gwarantują profesjonalne gięcie blach i wysoką jakość efektu końcowego obróbki.

Prasy krawędziowe oparte są o sterowniki najnowszej generacji, programowane oraz sterowane cyfrowo z uwzględnieniem wielu zmiennych równocześnie oraz z pełną kontrolą procesu obróbki. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dużej dokładności i powtarzalności geometrii wyrobu.

Zintegrowany system komputerowy o wspomaganiu wytwarzania CAM umożliwia optymalizację procesu obróbki oraz projektowanie operacji obróbczych z pełną symulacją komputerową, co ogranicza do minimum możliwość powstania braków. Przekłada się to również na obniżenie materiałochłonności i energochłonności procesu produkcji, co ma pozytywny wpływ na ceny oferowanych usług.

Zapewniamy nowoczesne gięcie blach na wysokim poziomie. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej pozostałej oferty – w tym m.in. toczenia, frezowania na maszynach HAAS CNC oraz usług spawalniczych.

pl_PL