biga_logo

O nas

„BIGA STAL” Piotr Bicz Spółka Jawna jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w przemyśle stalowym. Nasza siedziba mieści się w Rudawie pod Krakowem. W naszej ponad 30-letniej działalności stawiamy na nowoczesne technologie i wykwalifikowaną kadrę, co gwarantuje naszym kontrahentom wysoką jakość świadczonych usług, takich jak m.in. cięcie laserem, usługi spawalnicze czy frezowanie i toczenie.

Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa doprowadził do zwiększenia zatrudnienia i powiększenia parku magazynowego. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom rynkowym, firma stale inwestuje w swój rozwój. Poprzez zakup nowej generacji lasera Mazak Optiplex Fiber III 8KW do laserowego cięcia blach oraz pras krawędziowych CNC umożliwiających precyzyjne gięcie blach podniesiona została konkurencyjność firmy i kompleksowość jej usług.

Indywidualne podejście do potrzeb Klientów w połączeniu z profesjonalną obróbką metali to gwarancja satysfakcji ze współpracy. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i kompetentnej kadrze, zapewniamy Klientom wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy państwa do współpracy i kierowania zapytań ofertowych!

kontakt

ul. Legionów Polskich 27, 32-064 Rudawa
NIP: 676-005-32-93
tel.: 12 283-87-63, fax.: 12 283-87-64
biuro@biga.com.pl
pl_PL